XV обласні спортивні ігри з баскетболу 3х3!

12.12.2023р. У стінах ЧВПУР відбулись обласні змагання серед здобувачів освіти проф-тех. закладів з баскетболу 3х3!

Загалом виявили бажання взяти участь у баскетбольних баталіях 6 команд дівчат та 10 команд юнаків! Близько 100! учасників за один змагальний день! Такої кількісної поисутності учнівської молоді ми не бачили давно, що не могло не радувати.

Даний турнір проводиться з метою популяризації баскетболу серез закладів проф-тех освіти, залучення учнівської молоді до занять баскетболом та підвищення майстерності юних спортсменів!

Першими в бій вступили дівчата і до 12.00 вже визначили трійку призерів, відсвяткували нагороди та приготувались підтримувати своїх друзів, юнаків.

10 команд юнаків було розділено на 3 групи, де в запеклій боротьбі, з великою кількістю емоцій, спортивної агресії та боротьби «на межі», виявили 4-х учасників фінальної групи, в якій мали визначитись призери.

Всі чотири фіналіста грали матчі між собою і по завершенні підрахували набрані залікові бали. Наша команда зупинилась за крок від двобою за золоті медалі і залишилась задоволена бронзою, училище з м.Сокиряни посіли друге місце, ну а золото - дісталось училищу №9.

Команду ЧВПУР представляли:

Мітрік Василь,Гуреу Максим,Гливко Микола та Маковій Марк.

Всі призери були нагороджені кубком, медалями та грамотами, отримали похвалу за показану цікаву гру та надію на продовження вдосконалення майстерності й надалі!